O NAS

Agnieszka & Krzysztof Gajewscy

Hej!

Łączy nas pasja do sportu i wody. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zawodników amatorsko i wyczynowo uprawiających sport. Stworzyliśmy Gajewski Swimming Team po to by pomóc innym w realizowaniu sportowych pasji.

KRZYSZTOF GAJEWSKI

Marathon & Ice Swimmer

Rekordzista Świata w Pływaniu Długodystansowym, Rekordzista Europy w kat. „The Longest Lake Swim”. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć w tym 48H Swim, Korona Jezior Polski 127km, najdłuższe na świecie pływanie lodowe (w wodzie poniżej 5°C) na wodach otwartych.

KRZYSZTOF GAJEWSKI – O MNIE

Trener pływania, pływania w triathlonie i Open Water. Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi. Swoje umiejętności i doświadczenie trenerskie rozwijał przebywając w Hiszpanii – kolebce pływania w wodach otwartych.

Na co dzień prowadzi treningi basenowe. W okresie wiosennym/letnim prowadzi treningu na wodach otwartych w okolicach Wrocławia, w okresie zimowym wprowadza w świat pływania zimowego.

Przygotowuje także zawodników do pływania długodystansowego, rozpisując plany treningowe przepływając z nimi długie godziny na basenie i Open Water. Wskazuje również drogę jak mentalnie poradzić sobie z długim dystansem.

Układa plany treningowe dla zawodników na terenie całej Polski chcącym przygotować się do triathlonu, pływania Open Water lub poprawić swoje wyniki pływackie na basenie. Zawsze łączy to w sposób hybrydowy sprawdzając ich uzyskane umiejętności co jakiś czas.

Uważa, że najważniejsze na treningu to dostać od trenera motywację do dobrze wykonanego zadania, aby trening stał się wartościowy, żeby to co robisz sprawiało Ci radość i satysfakcję oraz zawsze miał/a ochotę przyjść popływać.

Osiągnięcia

48H SWIM

Rekord Świata

Rekord Świata w Pływaniu 48-godzinnym
Dystans: 125km
Czas: 48h, temp. wody 23-29°C
Data 7-9.08.2020, Kopalnia Wrocław

48 godzin w wodzie, bez przerw, bez snu, bez stawania na dnie, bez wychodzenia z wody. 141 pętli, każda po około 900 metrów.

Wpław Po Rekord

Rekord Europy „The Longest Lake Swim”

Rekord Europy w pływaniu długodystansowym w kat. „The Longest Lake Swim”
Dystans: 77.5km
Czas 32h 30′, temp. wody 18,22°C do 21°C
2019, Mazury

Korona Jezior Polski 127km

7 największych jezior Polski wpław

7 Największych Jezior Polski wpław w zaledwie tydzień.
Dystans: 127km
Czas: 11-16.06.2018

Korona Jezior Polski:
Jeziorak (26,5km), Niegocin (10,1km), Śniardwy (16,7km), Kompleks Mamry (20,9km), Łebsko (19,9km), Miedwie (15,7), Dąbie (14,3km)
Korona Jezior Polski 11-16.06.2018

The Longest Ice Swim

Najdłuższe Pływanie Lodowe na Wodach Otwartych

Najdłuższe na Świecie Lodowe Pływanie na Wodach Otwartych
Dystans: 3908,5 m
Czas: 1h19’34”, temp. wody 3,39°C
Data 16.12.2021, Kopalnia Wrocław

4 dni po pierwszej (nieudanej z powodu zamarzania jeziora)  próbie, drugie podejście zakończone pełnym sukcesem. Nie tylko ustanawiając nowy Rekord Świata, ale pokazując, że nigdy nie wolno się poddawać.

AGNIESZKA GAJEWSKA – O MNIE

Doskonale rozumiem osoby aktywne fizyczne. Samodzielnie trenuję bieganie, sporty siłowe i pływanie długodystansowe. Pracując ze sportowcami zyskuję ogromne doświadczenie i satysfakcję z osiąganych rezultatów moich działań. Doświadczenie to przekładam na wszystkich pacjentów, którymi opiekuję się w procesie rehabilitacji. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności zarówno w zakresie nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych, masażu, treningu, odnowy biologicznej oraz szeroko rozumianego zdrowego stylu życia, by móc kompleksowo i holistycznie pomagać wszystkim moim pacjentom.”

Dlatego pracując z zawodnikami bardzo ważnym dla mnie elementem terapii jest edukacja pacjenta, która pozwoli na pełniejsze zrozumienie genezy problemu oraz samodzielną, świadomą pracę nad zmianą nawyków. Pracę w gabinecie fizjoterapeutycznym uzupełniam prowadząc treningi medyczne, które to w doskonały sposób pomagają mi optymalizować wzorce ruchowe i redukować dysbalans mięśniowy, będące jedną z przyczyn powstałych i nawracających problemów czy kontuzji.

partnerzy

Odzież i akcesoria pływackie.

Naturalne suplementy diety.

Profesjonalne suplementy diety.

Fizjoterapia i studio treningu personalnego

Świeży i zdrowy catering.

Strefa Wakacji to miejsce wypoczynku dla ciebie i całej rodziny.