Pływackie Plany Treningowe

W ramach każdego planu zapewniamy:
członkostwo w Gajewski Swimming Team, dostęp do aplikacji treningowej i zamkniętej grupy motywacyjnej, pomoc w doborze planów treningowych innych dyscyplin, zniżki 10-30% u naszych partnerów.

Open Water

plan do samodzielnej realizacji

Miesięczny cykl spersonalizowanych pływackich planów treningowych do samodzielnej realizacji. Plan stworzony indywidualnie do obranego celu – od 3 do 5 jednostek tygodniowo. Cotygodniowa analiza wykonanych treningów. Pomoc w doborze sprzętu oraz w wyborze najciekawszych startów w Polsce i za granicą.

Kontakt z trenerem

200

PLN

Pływanie w Triathlonie

plan do samodzielnej realizacji

Miesięczny cykl spersonalizowanych pływackich planów treningowych do samodzielnej realizacji. Plan od 2 do 3 jednostek tygodniowo. Plan stworzony indywidualnie do obranego celu, dopasowany do Twoich treningów pozostałych dyscyplin TRI.
Cotygodniowa analiza wykonanych treningów, pomoc w doborze sprzętu oraz w wyborze najciekawszych startów w Polsce i za granicą.

Kontakt z trenerem

150

PLN

Marathon Swimming

plan do samodzielnej realizacji

Miesięczny cykl stworzony dla osób przygotowujących się do startów w maratonach pływackich (10km+). Plan od 3 do 10 jednostek tygodniowo, stworzony indywidualnie do obranego celu. Pełna opieka trenerska – ciągły kontakt Krzysztofem Gajewskim, analiza wykonanych treningów oraz otrzymanie pełnego wsparcia mentalnego podpartego jego własnym doświadczeniem. Pomoc w doborze opieki fizjoterapeutycznej, lekarskiej, suplementacji oraz treningu uzupełniającego.

Jesteś zainteresowany/a?
Skontaktuj się bezpośrednio z Krzysztofem Gajewskim i zapytaj o szczegóły.

Kontakt z trenerem

600

PLN

Nie zwlekaj!

Dołącz do naszego Team’u już dziś!

Kontakt

Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję treningową.

Treningi

Popraw swoje wyniki!

Obozy i Warsztaty

Poznaj naszą ofertę!

Zawody

Przełam swoje granice!