Zapraszamy na obóz doskonalenia pływania dla osób trenujących Pływanie Open Water lub Triathlon.
Czeka na ciebie niezapomniana przygoda! Będziemy mieli możliwość uzupełnić treningi basenowe o niepowtarzalną okazję wykonania części jednostek treningowych w Morzu Bałtyckim.
Centralny Ośrodek Sportu w Cetniewie jest idealnym miejsce by przez tych kilka dni trenować w warunkach normalnie dostępnych dla zawodowych sportowców.
Zajęcia basenowe i Open Water prowadzonych przez Krzysztofa Gajewskiego – Rekordzistę Świata i Guinnessa w Pływaniu Długodystansowym i Zimowym.

W ramach zajęć basenowych i Open Water zajmiemy się przede wszystkim nauką dopasowywania techniki jaką pływamy (długość kroku, kadencja, nawigacja….) do warunków pogodowych (fala, temperatura wody, pianka, ilość zawodników…)
Dodatkowo w ramach obozu (dla chętnych) przewidziany jest dłuższy płynięcie Open Water na Zatoce Puckiej (3-10 kilometrów)

Jak zawsze w sztabie trenerskim nie zabraknie fizjoterapeutki Agnieszki Gajewskiej tutaj będziemy się skupiać na nauce samodzielnej pracy w celu poprawy naszej sprawności.

Uwaga:
W przypadku osób przygotowujących się do triathlonu program będzie zaplanowany tak, aby móc w samodzielnie wykonać treningi biegowe i kolarskie.

W ramach opłaty zapewniamy:
– udział w treningach i zajęciach
– pełną opiekę trenerską i fizjoterapeutyczną
– pełne wyżywienie 3 posiłki dziennie (dieta sport / wegetariańska / wegańska)
– zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych w COS Cetniewo
– masę dobrej zabawy i motywacji

Organizatorzy
Gajewski Swimming Team, GST Krzysztof Gajewski

Cena: 1360 zł
Dopłata do pokoju 1 osobowego 700 zł

O zgłoszeniu decyduje wpłata zadatku w wysokości 700 złotych. Obowiązuje limit 20 uczestników.
W przypadku wolnych miejsc zapisy będą otwarte do  15.07.2024